Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekCO JE TO INTRA?

 

INTRA je originální bylinné tonikum z 23 bylin , kořenů a kůr pro každodenní zdravou výživu, celkové posílení organizmu a dodání vitální energie. Je navržena tak, aby nejen vhodně doplnila naši výživu a zajistila tak zvýšenou vitalitu, ale také posílila obranyschopnost organizmu.

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Například houba Reishi zlepšuje odolnost těla vůči nepříznivým zevním vlivům.
Patří mezi houby posilující imunitu.Houby Reishi byly po dlouhý čas v Číně a Japonsku považovány spíše za byliny a používány při mnohých zdravotních potížích. Vědci chemicky analyzovaly v těchto houbách mnohé výživné složky. Jak výzkumy pokračovaly, rostla známost účinků těchto hub po celém světě. Bylo vědecky prokázáno, že všechny tři druhy hub mají protirakovinový a protiinfekční účinek.

ObrazekReishi (Ganoderma lucidum)
Houby Reishi jsou velmi bohaté na zdraví prospěšné fytonutrienty jako polysacharidy, triterpeny a fytosteroly. Mezi zdraví prospěšné účinky, které prokázaly vědecké studie, patří:

- Zvyšování imunity
- Ochrana jater
- Snížení hladiny cholesterolu
- Antibakteriální účinek
- Protimutagenní účinek
- Antialergický účinek
- Ochrana před zářením
- Snižování krevního tlaku

 

Byliny v Intře jsou navíc i účinné antioxidanty . Umožňují tělu aktivně odbourávat toxiny a zajišťují celkovou ochranu a revitalizaci. Intra je nezbytnou každodenní  součástí zdravé výživy každého jednice pro ochranu před negativními důsledky moderní civilizace. Tento produkt se snoubí s nejnovějšími poznatky současné vědy s odvěkou moudrostí našich předků. Účinky Intry  jsou ukryty ve správném výběru a poměru jednotlivých extraktů bylin exkluzivní kvality, čistoty a potence. Pro výrobu jsou používány pouze rostliny pěstované tradičními metodami bez použití chemikálií tak, aby plně vyhovovaly zdravé výživě. Kvalita a čistota je navíc neustále kontrolována odbornou laboratoří. Proces extrakce probíhá bez použití alkoholu a rozpouštědel. Intra neobsahuje žádné cizorodé látky. Celý proces je standardizován tak, aby bylo zaručeno identické složení každého výrobku. Všechny tyto skutečnosti zaručují Intře jedinečné postavení na trhu již více než 15 let na celém světě. Součástí Intry jsou rostlinné extrakty, takzvané adaptogenní byliny, se 100% přírodní hruškovou šťávou, která dodává Intře příjemnou chuť i vůni. Intra má atest Halal , COR 341 a GMP.

Obrazek

ÚSPĚCH INTRA A SVĚTOVÝ OHLAS 

 

Již 15 rokem potvrzují praktické zkušenosti klientů a ohlasy odborníků, že INTRA má schopnost posilovat imunitní systém, má pozitivní efekt na kardiovaskulární systém, nervovou i trávicí soustavu. Tyto skutečnosti a fakt, že Intra působí již na buněčné úrovni, vysvětlují její oblíbenost a všestrannou použitelnost. Odbornými garanty Intry v Lifestyles  je Dr.Paul M. Hacker, M.D., FRCPC, FACC  a  Paul Kramer, RNC. Tvůrce Intry je Dr.Albert Leung se svým týmem.

 

ObrazekJAKÉ JSOU MOŽNOSTI VYUŽITÍ INTRY?

 


Intra je především ideální zdroj energie a vitality. Byliny v Intra mohou mít vliv mimo jiné na prevenci rakoviny, zpomalení stárnutí , podporu srdeční činnosti, snížení vysokého krevního tlaku, prokrvení kapilár, snížení hladiny cholesterolu, na pružnost cévních stěn, léčbu kardiovaskulárních chorob, léčbu nemocí kloubů ale v poslední době i podporu plodnosti. Dále mají byliny v Intra antirevmatické účinky, umožňují vylučování balastních látek z tkání, zlepšují výživu tkání tonizací celého organismu. Pozitivně regulují činnost imunitního systému,funkce trávicího systému - tvorbu žaludečních šťáv, regulaci hladiny cukru, úpravou střevní mikroflóry, činností jater a žlučníku, stimulaci činnosti ledvin, posílení potence. Byliny v Intře mají také antialergické, protizánětlivé, antibakteriální a antivirové účinky díky přítomnosti adaptogenních bylin. Užívání Intry je provázeno vždy lepší koncentrací a zklidněním nervové soustavy.

 

Intra je tou nejlepší součástí každodenní výživy, jakou si jen můžeme přát pro ochranu před negativními důsledky moderní civilizace.

 

ObrazekCO NÁM MOHOU BYLINKY DÁT PO DLOUHODOBÉM UŽÍVÁNÍ ?

 

  • Odolnost vůči zátěžím a onemocněním- hamonizují celý organismus, optimalizují funkci imunitního systému, přináší antialergické, protizánětlivé, antibakteriální i antivirové účinky.

 

  • Silné srdce, zdravé cévy- podporujÍ srdeční činnost, upravujÍ krevní tlak a prokrvujÍ kapiláry. Sníží hladinu cholesterolu, vaše cévy budou opět pružné, zajistí prevenci všech kardiovaskulárních chorob.

 

  • Jasnou hlavu, pevné nervy-prokysličujÍ mozkové buňky, umožňujÍ rychlejší přenos vzruchů mezi neurony a dále i celkové uklidnění. Budete se lépe soustředit a budete chráněni před účinky stresu.

 

  • Dobré trávení a vylučování-upravujÍ funkce celého trávicího traktu - optimalizujÍ tvorbu a složení žaludečních šťáv, regulujÍ hladinu cukru, upravujÍ střevní mikroflóry i činnost jater a žlučníku, stimulujÍ činnost ledvin.

 

  • Pružnější svaly a klouby-májí  antirevmatické účinky, slouží k prevenci artrózy. Napomáhají urychlovat a regulovat látkové výměny, sníží obsah balastních látek a toxinů ve vašich tkáních.

 

  • Lepší kondici a méně únavy-rychleji vyplavují kyselinu mléčnénou ze svalů včetně srdce, lépe vyživují všechny tkáně, posiluje potenci a reprodukční procesy.Doporučeno MOV pro sportovce!

 

  • Prevenci rakoviny-obsahují dostatek antioxidantů, které likvidují nebezpečné volné radikály.

 

  • Více mládí-nabízí biochemickou rovnováhu, podporu buněčného množení, rychlejší hojivé procesy a regeneraci všech tkání, zpomalují stárnutí.Obsahují adaptogeny

  • Spolu s výrobkem Nutria s obsahem selenu a extraktů  21 druhů zeleniny a ovoce ,vitamínů a minerálů zajišťují maximální možnou prevenci vašeho zdraví.

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DÁVKOVÁNÍ :

Doporučená dávka je jedna až dvě odměrky (28 – 56 ml) denně. Jedna láhev INTRA tedy vystačí na 15 – 30 dní. INTROU se  nelze jednorázově předávkovat, nejvyšší dávka je  ŠEST odměrek denně . Intra není návyková a může se užívat kdykoliv. Nejlépe však účinkuje ráno, nalačno, půl hodiny před snídaní.

 

 

Zvýšením látkové výměny a vyplavováním většího obsahu jejích zplodin do krve způsobí u velmi citlivých jedinců krátkodobé adaptační reakce. V takovém případě snížíme dávky na čtvrtinu či osminu a postupně je zvyšujeme během jednoho až dvou týdnů, nebo můžeme začít užívat  menší dávku. Reakce by měla ustoupit po několika dnech.  Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otázky

 

Otázka: Mohou Intru užívat také děti?
Odpověď: Ano. Od tří let - půl odměrky denně, do tří let kapátkem 3-5 kapek 3x denně.

 

Otázka: Je Intra vhodná při chemoterapii nebo až po ukončení léčby?
Odpověď: Intra a Nutria  je vhodné užívat před, při i po chemoterapii.

 

Otázka: Dá se Introu ošetřovat i kůže? Různé ranky, popáleniny apod.?
Odpověď: Introu se dají potírat různé ranky. Urychluje to jejich zahojení a zejména u spálenin je Intra velmi prospěšná.

 

Otázka: Nejsem si jista bezpečností používání preparátu v těhotenství. Jen v rychlosti jsem pročetla seznam obsažených bylinek a minimálně žen-šen tuším není pro těhotné vhodný.
Odpověď: Po konzultaci s lékařem Vás mohu ubezpečit, že Intra můžete bez problémů užívat po celou dobu těhotenství a je to i vřele doporučováno. Ženšenu je v Intře tak nepatrné množství, že to těhotenství nemůže nijak ublížit.

 

Otázka: Dobrý den, pomohla by Intra mému synovi při léčení cukrovky? Je mu 8 let a cukrovku má už 3 roky. Hodnoty cukru v těle má stále kolísavé.
Odpověď: U tohoto chlapce se jedná o dětský tzv. juvenilní diabetes. Intra v první řadě není lék, čili nebude léčit cukrovku, ale bude nápomocna celému organismu. Bude pomáhat správné funkci zažívací soustavy, kterou bude i pravidelně očišťovat. Měl by užívat půl odměrky 1x denně. Neměl by zapomínat na správnou dietu, která mu byla doporučena.

 

Otázka: Měla by se Intra brát denně? Proč?
Odpověď: Intra je určena pro každodenní užívání. Je naprosto bezpečná a bez negativních vedlejších účinků. Pro dospělé, kteří jsou zdraví a váží 65 kg nebo méně, je doporučená dávka cca 30 ml denně. Pokud vážíte více než 65 kg nebo v případě, že máte zdravotní potíže, můžete užívat 60 – 120 ml během dne. Děti by měly užívat 10 – 30 ml denně, v závislosti na jejich váze a věku. Intra byla speciálně vytvořena tak, aby se mohla užívat od dětství až do seniorského věku.

 

Otázka: Je Intra bezpečná pro těhotné ženy?
Odpověď: Těhotné ženy a kojící matky mohou Intru užívat bez problémů. Užívání dokonce doporučujeme, neboť pomáhá zásobovat tělo potřebnými výživnými látkami, vitamíny a minerály. Může také dopomoci ke zvýšené schopnosti tvorby mléka.

 

Otázka: Bude Intra v konfliktu s léky, které budu případně užívat zároveň?
Odpověď: Intra negativně neovlivní jiné léky , navíc   pomáhá při odstraňování toxinů ze systému, což bude přínosem i v případě, že užíváte nějaké jiné léky. Doporučujeme přesto konzultaci s vaším osobním lékařem – informujte jej o všech potravinových doplňcích, které užíváte.

 

Otázka: Za jak dlouho si všimnu změny nebo zaznamenám zlepšení?
Odpověď: Tělo každého člověka a to, co se děje uvnitř, se velmi liší. Což znamená, že výsledky se u každého člověka budou rovněž rozcházet. Obecně se dá říci, že jedna třetina lidí zaznamená zlepšené pocity – pocity pohody – během tří týdnů. Druhá třetina tyto pocity zaznamená během čtyř až osmi týdnů a poslední třetina během osmi až dvanácti týdnů. Obecně se doporučuje, abyste Intru vyzkoušeli nepřetržitě po zkušební dobu minimálně čtyř měsíců, než určíte, jestli vám užívání přináší zlepšení.

 

Otázka: Jakou má Intra životnost?
Odpověď: Intra je baleno ve velmi kvalitní, recyklovatelné láhvi, aby byla zajištěna životnost  24 měsíců. Pokud není balení otevřeno, může být životnost ještě delší. Po otevření je dobré uchovávat nádobku v ledničce.Obrazek

 

SPOKOJENÍ KLIENTI PAN KAREL LOPRAIS, PAN JAROSLAV SVĚCENÝ A VILÉM ČOK.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

INTRU UŽÍVÁM JIŽ 15 LET.DOPORUČUJI!ZDRAVÍ VÁS REGINA